Logistyka budowlana

 
O nas - dlaczego my Technologia budowlana Dominex Realizacje Dominex
 

O firmie DOMINEX

Logistyka budowlana i budowa domów

 

Firma Dominex powstała z inicjatywy połączenia młodzięczej kreatywności z doświadczeniem, co pozwala nam łączyć najnowsze technologie z zachowaniem wysokich standardów. Prowadzimy kompleksową obsługę klienta, sprzedając materiały budowlane w konkurencyjnych cenach i fachowe wykonawstwo prac budowlanych, co skutkuje pomniejszeniem kosztów wykonania inwestycji.

Budujemy domy od podstaw, jak również obiekty niemieszkalne, remontujemy, adaptujemy, modernizujemy. Specjalizujemy się we wznoszeniu ścian jednowarstwowych, które nie wymagają docieplenia. Skupiamy się na materiałach i metodach pozwalających oszczędzać energię - najczęściej są to technologie ceramiczne, oraz wysokie standardy ocieplenia budynków wpływające znacząco na koszty ogrzewania. W połączeniu z doświadczonymi fachowcami, którzy nie boją się korzystać z nowych technologii, daje to Państwu pewność wysokiej jakości, niskich kosztów budowy i późniejszego utrzymania obiektu.


Proponujemy nowoczesne rozwiązania...
Budujemy domy jednorodzinne zarówno w stanie surowym, stanie developerskim jak i domy pod klucz z materiałów najwyższej jakości między innymi takich firm, jak: Porotherm, Ytong, Creaton, Roben, Ceramika, Ceresit, Brass, Ruukki, Icopal , Lindab, Knauf, Termo Organika, Isover, Rockwool.
Odpowiedni materiał i umiejętne jego zastosowanie to nie tylko precyzja i trwałość, lecz krok w kierunku termoizolacji. Dzięki zadowoleniu i rekomendacjom naszych Klientów budujemy coraz większą liczbę domów, wykonujemy adaptacje budynków, przeprojektowujemy domy do wersji energooszczędnej, a także budujemy obiekty przemysłowe. Dzięki trafnemu wyborowi firmy budowlanej podejmują Państwo decyzję w jakim domu będziecie mieszkać...

Dziękujemy za zaufanie
Tomasz i Mariusz Drobnica

Zakres działania...
Obecnie wykonujemy zlecenia na terenie południowej Polski - głównie województwo małopolskie. Ilość zleceń, które przyjmujemy w danym okresie jest ograniczona - staramy się by każde zostało wykonane z najwyższą starannością - tak jakbyśmy robili wyłącznie dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu z nami.