Logistyka budowlana

 
O nas - dlaczego my Technologia budowlana Dominex Realizacje Dominex
 

Dlaczego my?

Wybierz prawdziwych fachowców a zmartwienia zostaw nam

 

Szanowni Państwo

Firma Dominex zajmuje się logistyką budowlaną, która pozwala osiągnąć najwyższą jakość naszego produktu - czyli Państwa Domu. Podejmując decyzję o jego budowie napotykacie  wiele trudności - adaptacja projektu, określenie kosztów inwestycji, pozwolenia na budowę, dobór odpowiednich materiałów budowlanych, wybór ekipy wykonawczej, przygotowanie terenu pod budowę, oraz szereg działań organizacyjnych takich jak dostarczanie etapami materiału na budowę, czy też utrzymanie płynności prac. Naszym zadaniem jest przezwyciężać te trudności. Powieżając Nam inwestycję mogą Państwo być pewni, że prace będą wykonane solidnie i z pełnym zaangażowaniem.

Z poważaniem - Mariusz i Tomasz Drobnica

 

  • Budujemy od fundamentów, aż pod klucz z zachowaniem najwyższej jakości materiałów - kompleksowość, jakość i terminowość - atuty dzięki którym jesteśmy bezkonkurencyjni.
    Posiadamy przy tym ogromne zaplecze logistyczne - nie muszą się Państwo martwić, że w trakcie prac braknie powiedzmy cementu, kabli czy rur - sami zadbamy o ich dostarczenie właściwego towaru w bardzo konkurencyjnej cenie. Dzięki nam oszczędzą Państwo swój cenny czas, nerwy i pieniądze.
     
  • Kompetentni pracownicy doradzą z jakich materiałów i jakich technologii użyć, by budowa domu nie stała się dla Państwa skarbonką bez dna - minimalizujemy przy tym koszty późniejszego utrzymania domu z zachowaniem najwyższego komfortu i użyteczności. Przygotujemy na podstawie Państwa preferencji i naszych doświadczeń kosztorys - pozwoli to określić zakres prac.
     
  • Współpracujemy z projektantami, inżynierami, instalatorami hydrauliki, elektryki,  producentami materiałów budowlanych - Pozwala nam to na osiągnięcie najwyższej jakości wykonania Państwa budynku z zachowaniem bardziej konkurencyjnych cen niż przy budowie metodą gospodarczą.